TARPTAUTINIAI LAIVAVEDŽIŲ KURSAI


Kursai skirti asmenims nuo 18 metų amžiaus, kurie nori valdyti pramoginius laivus, vandens motociklus ar kitas motorines plaukiojimo priemones be variklio galios apribojimo.
Išklausiusiems kursus ir sėkmingai išlaikiusiems egzaminus, išduodamas tarptautinis laivavedžio kvalifikacijos liudijimas, suteikiantis teisę valdyti pramoginius laivus vidaus ir jūrų vandenyse.


Kursų trukmė – 4 savaitės, mokymai vykdomi google meet platformoje. Mokymus veda ilgametę jūrinę ir dėstymo patirtį turintys specialistai.

Kursų kaina – 399 EUR

Norint pradėti mokytis, Jums reikia užsiregistruoti paskambinus +370 640 77991 arba parašius el. paštu info@eiza.lt . Atsakysime į visus rūpimus klausimus ir papasakosime apie mokymo eigą.

TEORINIAI MOKYMAI

Mokymų metu būsite supažindinti su pagrindiniais teisės aktais reglamentuojančiais saugią laivybą, sužinosite svarbiausius laivų konstrukcijos ypatumus ir laivo elementus. Išmoksite naudotis radijo ryšiu, susigaudyti upių ir jūrų locijose. Taip pat būsite supažindinti su hidrometeorologijos pagrindais, laivybos signalais ir ženklais, gelbėjimo ir priešgaisrinėmis priemonėmis. Suprasite ką reiškia laivų žiburiai ar garso signalai. Baigę mokymo kursus būsite pasiruošę sėkmingai išlaikyti egzaminą Lietuvos transporto saugos administracijoje.

PRAKTINIAI MOKYMAI

Praktiniai mokymai vyksta 5 metrų ilgio, 44 kW galios pramoginiu motoriniu laivu. Išmoksite paruošti laivą plaukiojimui, švartuotis, inkaruotis, saugiai manevruoti. Taip pat išmoksite radijo ryšiu susisiekti su visomis uosto tarnybomis, kitais laivais ar prireikus išsiųsti pagalbos signalą. Šios žinios leis Jums užtikrintai, o svarbiausia saugiai jaustis valdant bet kokį motorinį pramoginį laivą vidaus vandenyse ir užsienio vandenyse.

EGZAMINAI

Mokymų pabaigoje yra laikomas baigiamasis praktinio vairavimo egzaminas. Jis vykdomas mūsų mokymo įstaigos laivu, kuriuo buvo vykdomi praktiniai mokymai. Jus egzaminuos mūsų mokymo įstaigos instruktoriai. Po sėkmingai išlaikyto praktikos egzamino, Jums bus įteiktas kursų baigimo pažymėjimas. Su šiuo dokumentu galėsite žengti paskutinį žingsnį – tai teorijos egzaminas, kuris yra laikomas Lietuvos transporto saugos administracijoje.